Koolitused

Tean, et hea koolitus tekitab elevust ja ülevust, arusaamise ja läbitegemise pinget ja rõõmu.

Minu jaoks sisaldab hea juhtimiskoolitus eesmärgikindlat pingutamist, sisevaatlusi, natuke mängu, mõistatusi ja üllatusi, elu- ja  juhtimistarkusi, lahkust maailmavaate osana.

Harjutused ja tehnikad, mida koolitusel läbi tehakse, on isegi veel tähtsamad kui uued fakti- ja ideeavastused. Muidu piisakski vaid heade raamatute lugemisest.

Hea koolitus on igal juhul toonuskohtumine. Ja võiks anda osalejatele tehatahtmist juurde.


UUS! Rõõmustamisoskus energia allikana

Kas oled mõelnud, kui palju aega elust tuntakse rahulolematust, mis pole edasiviiv, vaid pigem piinav, et kannatatakse mõttetult? Kas pole kahju, et rõõmustamist nii paljust heast ja suurepärasest on liiga vähe? Et nagu ei julgetaks seda täiega endale lubada? Eriti kui suudetakse suuri kaotusi väärikalt kanda? KAS POLE USKUMATU, et RÕÕMUSTAMISOSKUST pole õpetatud?!

Loe lähemalt siit!

UUS! Koolitus, mis muudab hoiakuid ajakasutusse

Kas pole mitte kõige olulisem inimese vajadus luua kvaliteetaega võimalikult paljudesse oma tegevustesse? Ja teha seda teadlike valikutena? Sellist aega, mis rõõmustab Sind ja  Sind ümbritsevaid oma tulemuslikkusega?

Loe lähemalt siit!

Valik koolituste teemasid, mida saab kombineerida vajadustele vastavalt:

  • Kuidas kriisist võtta maksimum tulu? Kuidas kriisi ajal ennast ja teisi säästa? Kriisikogemus pingetaluvuse suurendaja ja elufilosoofia kujundajana. Kriis on sageli olukord, kus eriti selgeks muutub Sinu enda sisemaailma ressurss, kui väljaspool Sind on segadus ja abi pole. Kui palju Sind ennast on ja mida saad ise teha.
  • Suhtlemine emotsionaalselt laetud olukordades. Kuidas teha suhtlemine lihtsa(ma)ks keerulistes olukordades?
  • Muudatuste psühholoogia – faktid ja mütoloogia – mida kindlasti teha ja mis pigem tegemata jätta? Vastupanu liigid ja nende ületamise tehnikad
  • Kokkulepped inimeste vahel – kuidas juhina kindlustada kokkuleppe toimivust. Mis tingimustel peetakse kokkulepetest kinni? Millest sõltub kontaktivalmidus ja kontaktivõime, millest suhete kvaliteedi kindlustamine.
  • Targa käitumise reeglid vastuolulistes olukordades – Kuidas käivitada eri inimtüüpide potentsiaali. Juhi isiksuse mõju tema organisatsiooni- ja ärikultuurile.
  • Uusi enesejuhtimise võtteid – sisemaailm juhtimisvahendina. Argumenteeritud enesekindlus kui enesejuhtimise oodatud tulemus.
  • Meie tähtsad inimesed. Kolleegid, äripartnerid, sõbrad, hingesugulased, oma inimesed. Milline on Sinu sotsiaalne kapital, kuidas mõõta ja kas vaja suurendada või mitte? 
  • Inimestevahelisest mõjutamisest uute aju-uuringute valguses – karisma tähendus, sisenduse efektiivsuse, ütlemata-jätmise ja valetamise äratundmine.

Olen koolitanud koos Arno Baltini, Tõnu Lehtsaare, Andres Liinati, Heiti Pakku, Aleksander Pulveri, Erik Terki, Alar Tammingu jt – see on olnud põnev nii osalejatele kui koolitajatele jagada emotsionaalset kogemust rühmaga.

Hästi on õnnestunud ka tsüklikoolitused, mida korraldavad partnerid Äripäev ja ERE koolitused.