Hingamise jõud – Swami Saradanada

Hingamine on keha kõige tähtsam protsess, ent tõenäoliselt ei pööra me oma igapäevaelus sellele peaaegu üldse tähelepanu. Ometi on hingamise jõud, kui seda täielikult hinnata ja rakendada, tõepoolest piiritu: see tugevdab enesekindlust, teravdab keskendusmivõimet, vähendab stressi ja ärevust, parandab häälekõla ja aitab isegi valu leevendada.

Sanskriti vanasõna kinnitab: «Kui te hingate hästi, elate te Maa peal kaua.« Raamatus «Hingamise jõud« pakub tunnustatud joogaõpetaja Swami Saradananda lugejaile väärtuslikke näpunäiteid hingamise kunsti kohta. Ta selgitab kompleksset seost hingamise ja keha energeetilise süsteemi vahel ning annab praktilisi nõuandeid, kuidas taasavastada loomulikku hingamist ja valmistuda hingamisharjutusteks.

Raamatus on üle 30 hingamisharjutuse koos samm-sammult järgitavate fotodega. Lisatud on ka valik hingamisprogramme tavalisemate terviseprobleemide puhuks nagu astma, nahahaigused, depressioon, uimasus ja hirmud; lisaks programme, mille abil saate parandada oma laulmis-, näitlemis- või sportimisvõimet.